Sitemize Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Türlü Eğlence Burada!!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ANINDA GÖRÜNTÜ SHOW

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ANINDA GÖRÜNTÜ SHOW Empty ANINDA GÖRÜNTÜ SHOW Paz Şub. 22, 2009 5:36 pm

Angel_

Angel_
ADMİN
ADMİN

YORUMLARINIZ

http://herseyimiz06.yetkinforum.com

2ANINDA GÖRÜNTÜ SHOW Empty Geri: ANINDA GÖRÜNTÜ SHOW Ptsi Şub. 23, 2009 1:57 pm

Angel_

Angel_
ADMİN
ADMİN

Anında görüntü show’un bu haftaki konuğu Engin Alkan idi. Bu nedenledir ki yayınlandığından bu yana çoğu bölümünü kaçırmadan izlemiş olduğum anında görüntü show daha bir sabırsızlıkla beklenen olmuştu. Ve gariptir böylesi her durumda başına birşeyler gelmiş olan bendeniz yine bir sorunla karşı karşıyaydım. Uzun uzun yollardan, koca koca otobüslerle gelmiş olan ve evin popülasyon miktarını tavana vurmuş olan misafirlerle ilgilenilmeliydi. Neyse ki program 23:45 de başlıyordu ve o zamana kadar sanırım uyumuş olurlar diyordum ama malesef uyudukları zaman bana kalacak tek yerin mutfak olduğu ve mutfakta da yan odada yatanlar olduğundan sesi açamayacağımı öğrendim.

Bir şeyler yapılmalıydı ama ne?, önce fox tv yi internet üzerinden canlı izleme olanağımın olup olmadığını kontrol ettim ve sonuç HAYDE BAŞKA KAPIYA oldu. Gün içerisinde almış olduğum "Pişst engin alkan bu akşam anında görüntü show’a konuk olacakmış" şeklindeki sms ler (ki salakça mutlu ediyor bu durum beni) bu çare arayışım sırasında hala gelmeye devam ederken kesinlikle bir yol bulmalıydım. Direkt olarak abim aklıma geldi, evet geç bir saatti ama en yakın evine iltica edebileceğim kişi oydu.

- Abim : Alooo (gecenin bir vakti başına geleceklerden habersiz)
- Ben : Uyumuyordunuz değil mi? (uyuduklarını biliyorum ama sanırım böyle vicdanımı rahatlatma yolunu seçtim)
- Abim : Uyuyorduk.
- Ben : Hadi ya.
- Ben : Şey sizde fox tv çekiyor muydu (salakça bir soru daha, bizde çekiyorsa neden çekmesin ki)
- Abim: (Televizyonun yanına gider ve kanalı kontrol eder) Evet çekiyor.
- Ben : Tamam ben geliyorum (yüzsüzlüğüme bak, hiç gelebilir miyim demek yok)

Neyse işte, gecenin bir vakti eşofmanlarımın üzerine giymiş olduğum montumla beraber abimlerdeydim. Kahkahalarımın (ki çoğunlukla gözden yaşlar gelir vaziyette) eksik olmadığı program engin alkanın katılımı ile daha bir güzeldi. Aşağıda programı izleyememiş veya dörtlü dönme kısmını tekrar izlemek isteyenler için 5 dakikalık bir kısmı mevcut. Youtube hayatımızın içine öyle işlemiş ki o olmayınca (malum kendisi musluk misali aç kapa durumunda) alternatif bir kaç siteye yüklemek geldi içimden ama en azından youtube açılana kadar kendi blogumdan yayınlamaya karar verdim. Flv dosyasının kalitesini düşürdüğümde ortaya çıkan görüntü pek hoş olmadığından malesef fazla düşüremedim. Mevcut dosya boyutu 44 mb, tavsiyem videoyu başlattıktan sonra durdurmanız ve %100 yüklenene kadar başka şeylerle meşgul olmanız.

İyi seyirler…

http://herseyimiz06.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» BEYAZ SHOW